Osvoj si angličtinu tak, ako ešte nikdy pred tým!

Rád by si sa naučil anglicky, ale nevieš ako sa do toho pustiť?
Alebo by si chcel rozšíriť svoje doterajšie znalosti, resp. ich dostať na vyššiu úroveň? Máme tu pre teba niečo, čo ťa bude zaujímať, čítaj ďalej!

landing_nyil

Angličtina Nitra

Pravdepodobne ti je jasné, ako je ovládanie angličtiny na komunikatívnej úrovni v dnešnej dobe dôležité. Ak si angličtinu neosvojíš v dostatočnej miere, samého seba oberáš o nespočetné množstvo možností a zážitkov. Pri mnohých dobre platených zamestnaniach je jednou zo základných požiadaviek ovládanie anglického jazyka. Tým, že ho neovládaš, oberáš sám seba o možnosť uchádzať sa o ne, a neostáva ti nič iné, len o nich snívať… Ani netreba zdôrazňovať, že na možnosť nájsť si dobrú pracovnú pozíciu v zahraničí môžeš hneď zabudnúť, keďže nebudeš schopný plnohodnotne komunikovať s kolegami, či domácimi.

Polož si otázku: Má zmysel ukracovať sa o tieto a mnohé ďalšie skvelé príležitosti, keď máš možnosť osvojiť si potrebné vedomosti a znalosti v priebehu krátkeho obdobia? Čítaním týchto riadkov si už vykročil smerom k tomu, aby sa pred tebou otvorili „brány neobmedzených možností“ vo všetkých kútoch sveta.

Languageplanet.sk

Languageplanet.sk

Pretože u nás na teba čaká skvelé prostredie, ktoré ti dopomôže k tomu, aby si sa rýchlo a efektívne naučil komunikovať v angličtine alebo ďalej rozširoval tvoje už nadobudnuté znalosti. Budeš mať k dispozícii mladý, dynamický tím kvalitných lektorov, ktorí majú osvojené techniky výučby s jednou z najlepších a praxou overených metód výučby cudzieho jazyka. Jazyk si postupne osvojíš v príjemnej a uvoľnenej atmosfére, v ktorej nebudú chýbať momenty zábavy a smiechu.

Na záver sa nestaneš iba držiteľom certifikátu alebo iného druhu papiera, ale plnohodnotným vlastníkom užitočných znalostí a schopností, ktoré ti budú uľahčovať tvoje napredovanie v živote.

8 dôvodov prečo študovať s nami
  • 1. Budeš sa môcť uchádzať o budúce zamestnanie a mať väčšiu šancu uspieť
  • 2. Získaš viac, než len papier, ktorým môžeš preukázať tvoje jazykové znalosti. Po absolvovaní celého kurzu budeš používať angličtinu na úrovni, s ktorou sa hravo dohovoríš v každodenných situáciách
  • 3. Uplatnenie sa v zahraničí už viac nebude pre teba nepredstaviteľná fikcia
  • 4. Skvelí lektori ťa „vyzbroja“ takými vedomosťami, ktoré budeš môcť využívať v bežnom živote alebo ďalej na nich stavať a rozširovať ich až do konca života
  • 5. Budeme rozširovať tvoju slovnú zásobu tak, aby si sa mohol v angličtine vyjadrovať bez problémov
  • 6. Pomocou revolučnej komunikačnej metódy Direct Method for English a aplikovaním jej zásad prekonáš strach z rozprávania. Nebudeš iba pasívne naslúchať! Práve naopak, budeš sa môcť vyjadrovať k rôznym témam a zastávať svoj názor v rôznych životných situáciách
  • 7. Naše kurzy ti prinesú preukázateľné výsledky v priebehu krátkej doby. Počas štúdia sa zameriavame na rozvoj najpraktickejších a najvyužívanejších jazykových zručností, ktoré môžeš aplikovať v každodennom živote už od samého začiatku
  • 8. Otvoria sa pred tebou také možnosti, o ktorých sa ti pred tým len nesnívalo

Veríme, že máš dostatočne osvojenú slovenčinu ako svoj materinský jazyk. A preto sme presvedčení, že spĺňaš všetky predpoklady na to, aby si si osvojil aj ďalší, v prípade angličtiny, svetový jazyk. Už sa musíš len rozhodnúť!

Máš otázky ohľadne metódy, ceny alebo lektorov? Nestrácaj už viac čas, kontaktuj nás a vyber sa s nami na cestu spoznávania jazyka, ktorá ti otvorí „nové obzory“ života, o ktorých si doposiaľ nemal ani len tušenia.

Vypýtaj si cenovú ponuku ešte dnes!

Ušetri kopu času tým, že nebudeš vyhľadávať, porovnávať alebo prepočítavať to, koľko budeš musieť zaplatiť. Vyžiadanie cenovej ponuky ťa nezaväzuje k ničomu a zároveň ti dáva priestor urobiť to najrozumnejšie rozhodnutie o tom, akým spôsobom investuješ svoju energiu, čas a peniaze do rozvoja svojho potenciálu.S Vašimi údajmi budeme nakladať prísne dôverne.

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

Archives

All entries, chronologically...