NOVINKY OD SEPTEMBRA


Cenník 02.09.2014


Pripravili sme pre Vás ponuku kurzov na akademický rok 2014/2015


Nové kurzy Direct Method for English® – DME

Kurzy anglického jazyka konverzačnou metódou. DME hodiny sú rýchle, dynamické, zábavné a efektívne. Jedným slovom ideálne pre osvojovanie si jazyka.

DME MORNINGS

Pre všetkých ranných „vtáčikov“ sme pripravili skoré ranné kurzy anglického jazyka, ktorých cieľom je rozviazať Vaše jazyky hneď z rána.

DME AFTER WORK

Kurzy anglického jazyka ideálne pre všetkých, ktorí majú záujem o štúdium angličtiny radšej v poobedných alebo vo večerných hodinách.

DME WEEKENDS

Víkendové kurzy anglického jazyka sme pripravili pre tých, ktorí by radi venovali svoj čas štúdiu angličtiny počas víkendov.

DME TEENS a DME KIDS

Overené kurzy angličtiny pre deti a teenagerov zamerané najmä na rozvíjanie ich komunikačných schopností.


Angličtina pre spíkerov

Pre tých záujemcov, ktorí sa potrebujú zdokonaliť v hovorovej angličtine sme pripravili intenzívne konverzačné kurzy angličtiny. Vhodné pre pokročilých študentov.

ENGLISH 4 BREAKFAST

Efektívne využitie času ešte pred začiatkom práce, môže byť kľúčom k dobrej nálade a úspešnému dňu. Tento ranný konverzačný kurz je určený pre tých, ktorým to páli viac ráno a radi by „pokecali“ o rôznych témach pri šálke kávy alebo pohári čerstvo odšťaveného džúsu. Naštartujeme Váš deň príjemným rozhovorom a chutnými raňajkami.

AFTER EIGHT

Niektorým to páli ráno, niektorým zas večer. Pokiaľ ste ten druhý prípad, zavítajte na večerné konverzačné kurzy anglického jazyka do Language planet. Debatujte s našimi top lektormi na najrozličnejšie témy a užite si zábavné komunikačné aktivity.

LANGUAGE CINEMA

Radi trávite čas sledovaním filmov alebo seriálov?? Využite to vo svoj prospech. Strávte s nami jeden večer v týždni. Pripravili sme pre Vás rôzne ukážky seriálov, filmov, či dokumentov, ktoré budú slúžiť ako zdroj novej slovnej zásoby. Kurzy sú vedené skúsenými lektormi, ktorí sa postarajú o rozvoj Vašich komunikačných schopností prostredníctvom zábavných aktivít.

PRÍPRAVA NA MATURITU

Pre všetkých stredoškolákov, ktorí sa chystajú na maturity, ale s angličtinou si nevedia dať rady, prinášame prípravný kurz na maturitné skúšky z anglického jazyka na úrovni B2.
Pridaj sa k nám a s našou pomocou bude maturita „piece of cake“.


Angličtina pre najmeších

Aj pre najmenších sme pripravili angličtinu plnú zážitkov, hier a zábavy. Používame osvedčenú metodiku Wattsenglish, kombinujúcu originálne zábavné hry a školených, anglicky hovoriacich lektorov.

Wattsenglish childrens club pre deti od 3 rokov
Wattsenglish childrens club je miestom kde deti môžu spoznávať angličtinu hravou, zážitkovou formou. Naše nové interaktívne vyučovacie priestory vytvárajú deťom ideálne podmienky pre spoznávanie anglického jazyka.

Wattsenglish priamo na MŠ a ZŠ
Od októbra rozbiehame výučbu angličtiny pre deti od 3 rokov v ich prirodzenom prostredí – priamo v priestoroch škôl a škôlok.


Ďalšie jazyky konverzačnou metódou

Nové kurzy Taliančiny, Ruštiny, Nemčiny a Španielčiny konverzačnou metódou otvárame od októbra.


Nové pobočky a vynovené priestory

Od septembra budeme ešte bližšie k Vám. Pripravili sme špeciálne priestory pre interaktívnejšiu výučbu detí aj dospelých priamo v centre Nitry, minútu od OC Mlyny.

DME skupinové kurzy budú od septembra prebiehať vo vynovených učebniach na Cintorínskej 5 a v budove Agroinštitútu Nitra na Akademickej 4.

mapa-lo

Cintorínska 5, Nitra
2 poschodie, miestnosť č. 208,209,210

Fraňa Mojtu 40, Nitra
vchod dostupný aj z Mlynskej ulice

Agroinštitút Nitra, Akademická 4, Nitra
prízemie, miestnosť č. 17


Veríme, že tento krátky prehľad Vám pomôže pri rozhodovaní, ak zvažujete alebo práve vyberáte jazykový kurz pre seba alebo pre svojich známych


Podrobnejšie informácie a objednávky vybavujeme na info@languageplanet.sk alebo na telefónnom čísle: 0948 013 286

Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

Archives

All entries, chronologically...