Referencie


Moje dcéry žijú v cudzom svete. Hovorí sa tam po anglicky. Bol som tam za nimi, ale ako keby som tam ani nebol…
Cudzí jazyk som sa naposledy učil v roku 1975. A dnes! Spôsob výučby Language Planet mi vyhovuje. Opakovanie a trpezlivosť lektorov je základ úspechu. Samozrejme, aj to sa stane, že keď chcú niekedy odo mňa odpoveď, tak pozerám ako …na nové vráta, ale tiež sa mi stáva, že VIEM.
A ten pocit za to stojí. Verte, aj v šesťdesiatke sa to dá……

Anton Živčic,
Člen Divadla Andreja Bagara, a.h.


Mám 40 rokov, zamatová revolúcia ma zastihla až na strednej škole, takže o kvalitnej výučbe AJ už od školky, ako je to teraz zvykom, som mohla len snívať. To čo som v detstve zameškala som sa snažila dohnať na roznych kurzoch. Potom som to vzdala, lebo zakaždým som mala pocit, že ten očakávaný efekt je minimálny. Manžel v práci používal nemčinu, ale potom prišla nutnosť prejsť na angličtinu, a tak sa rýchlo prihlásil na odporúčanie známeho na kurz. Keď som si všimla, že za krátky čas robí neuveriteľné pokroky, aj keď doma pri deťoch na učenie čas nebol, prihlásila som sa aj ja. V Language Planet ma veľmi milo prekvapili svojou odbornosťou, pozitívnym naladením a nadšením s akým vyučujú. Sú tu mladí lektori, nesmierne milí a ochotní sa prisposobiť Vášmu tempu a schopnostiam, nehovoriac o perfektne prepracovanej metóde výučby zameranej na konverzáciu. Tento mladý kolektív na Vás prenesie nielen svoje vedomosti, ale aj lásku k angličtine, takže učenie Vám pojde ľahšie.
Vrelo odporúčam všetkým!!!!

Perla Hrivňáková


Moje rozhodnutie začať sa učiť angličtinu v Language Planet ovplyvnila náhoda. V období, keď som pre seba zvažovala výber vhodnej jazykovej školy, zapojila som sa do súťaže – a vyhrala som 10 hodín individuálneho vyučovania. A odvtedy som jej verným a vďačným študentom. Metodika, ktorú používajú, je veľmi účinná, od prvej hodiny „musíte“ ( a chcete :-) ) hovoriť, lektori postupne dokázali prelomiť môj rešpekt pred komunikovaním v cudzom jazyku a z večnej začiatočníčky v angličtine urobili nadšeného študenta.

Prof. PaedDr. Eva Vitézová, PhD.


Looking for something?

Use the form below to search the site:


Still not finding what you're looking for? Drop us a note so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...

Archives

All entries, chronologically...