V spolupráci s cestovkou Bombovo sme pre vaše detičky pripravili zábavné leto plné angličtiny!

Denné letné tábory

Denné letné tábory sú miestom, kde deti čaká celodenný pestrý program, množstvo zážitkov a zábavných jazykových aktivít. Deti majú naplánovaný deň tak, aby mali veľa pohybových a tvorivých aktivít a zároveň sa formou hier a zábavy učili angličtinu. O originálne zábavné hry a aktivity v angličtine sa postará Mirec Kršňák, ktorý so svojim tímom lektorov vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru dvojjazyčného prostredia. Na pomoc mu priletí aj muž tisícich tvárí Steven Watts so svojou Wattsenglish. Viac info o Wattsenglish nájdeš na languageplanet.sk/wattsenglish

Tábory sú organizované pre deti od 5 do 14 rokov. Prebiehajú počas pracovného týždňa ( pondelok až piatok od 30.06.2014 do 01.08.2014) v kútoch Agrokomplexu.

O Vaše deti sa postará tím školených a skúsených animátorov a anglických lektorov.

Aké dobrodružstvá sme pre deti pripravili a kde sa prihlásiť nájdete tu bombovo.sk


1
1
1

.

Dobrodružný anglický tábor

Dobrodružný anglický tábor sme pripravili pre deti, ktoré sa radi bavia, spoznávajú nových kamarátov a chcú si užiť leto plné zábavy, športu, hier v prírode a outdoorových aktivít. Jazyková škola language planet v spolupráci so skúsenými animátormi cestovnej kancelárie Bombovo prinášajú deťom vo veku od 8 do 14 rokov možnosť zažiť dobrodružstvo v peknom horskom prostredí, kde deti čaká bohatý program sprevádzaný hravou angličtinou.

 

Počas celého pobytu sa o deti budú starať lektori jazykovej školy a animátori cestovnej kancelárie školení na prácu s deťmi.

Vypredané!!! Už teraz sa na Vás tešíme :)

Galéria

...

Kontakt

Language Planet s.r.o.
Cintorínska 5
949 01 Nitra
Tel.: +421 (0) 0948 013 286
e-mail: info@languageplanet.sk

O nás

Každé dieťa je výnimočné! Naša jazyková škola práve preto prináša najnovšie metódy, techniky a trendy vo výučbe detí už od útleho veku. Našim cieľom je, aby deti vyjadrovali svoju jedinečnosť práve prostredníctvom cudzieho jazyka pohotovo a bez strachu.